„Merkurijaus dienos“ 2017. Klaudijus Melys: „Šis renginys turi įdomią praeitį, kurios dalimi norėjau tapti“

Iki laukiamiausio VU Ekonomikos fakulteto renginio „Merkurijaus dienos” 2017 liko visai nedaug! Jau kovo 27-30 dienomis drauge su Merkurijumi ir visa VU bendruomene švęsime 41-ąsias mūsų fakulteto dienas. Savo patirtimi, įspūdžiais ir prisiminimais apie mūsų šventę pasidalinti sutiko VU SA EF pirmininkas Klaudijus Melys.

  • Kada ir kaip pirmą kartą išgirdai apie Merkurijaus dienas?

Pirmą kartą apie Merkurijaus dienas išgirdau VU SA EF organizuotoje VU EF stovykloje. Jos metu kūrėme Merkurijaus dienų veiklų planą, kaip mes jį įsivaizduotume, kaip iš mokyklos atėję žmonės, turintys įvairių minčių ir idėjų. Tada supratau, kad šis renginys turi įdomią praeitį, kurios dalimi norėjau tapti.

  • Kokios mintys pirmiausiai tau šauna į galvą, išgirdus žodį Merkurijus?

Pirmiausia šauna, jog tai VU Ekonomikos fakulteto dienos, kurių metu gausu įvairaus plauko renginių, užsiėmimų, skatinančių bendruomeniškumą.

  • Koks tavo pats įsimintiniausias prisiminimas iš praeitų metų Merkurijaus dienų?

Įsiminė tikrai daug įvairiausių paskaitų, seminarų, renginių. Bet labiausiai įsiminęs įvykis, tai VU SA EF pirmininkui tenkanti tradicija, kuomet senasis pirmininkas drauge su naujuoju veda atidaromąjį Merkurijaus dienos” renginį. Tai buvo mano pirmasis pasirodymas mūsų bendruomenei kaip naujajam VU SA EF pirmininkui.  Neslėpsiu tikrai buvo gana baisu, nors buvau vedęs daugybę renginių, tačiau virpulys buvo.

  • Ko šiemet tikiesi iš organizatorių ir pačio projekto?

Iš organizatorių tikiuosi puikaus komandinio darbo, susikalbėjimo ir puikaus 41-ojo Merkurijaus dienų renginio!

  • Kodėl kiekvienas VU EF studentas privalo žinoti ir sudalyvauti Merkurijaus dienose?

Nes tai – MŪSŲ DIENOS!

 

Nori ir Tu prisidėti prie įsimintiniausio metų renginio? Nieko nelauk ir prisijunk prie organizatorių komandos! Visas naujienas gali sekti merkurijus.lt bei Merkurijaus dienos facebook puslapyje.