„Merkurijaus dienos“ 2016 draugauja su „Galapagai 2016“ festivaliu

Merkurijaus dienų 2016 metu vyksta konkursas, kurio metu net 2 laimingieji laimės bilietus sau ir savo draugui ir vasarą lėks į užburiantį ir nerealų festivalį – Galapagus 2016! Visą informaciją sekite čia.


Plačiau apie festivalį:

Muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai 2016“ ruošia pribloškiantį savaitgalį! Į muzikos ir pramogų festivalį „Galapagai“ atvyksta ne tik elektroninės muzikos dievai „Gorgon City“ (UK), bet ir folko, regio ir elektroninės muzikos duetas „Milky Chance“ (DE), taip pat šių metų MOBO apdovanojimo laureatas „Shakka“ (UK).

Milky Chance (DE) – Vokietijoje, Kaselio mieste gimęs folko, regio ir elektroninės muzikos duetas „Milky Chance“ yra vertas filmo: niekas jų nesitikėjo ir negalėjo net nuspėti. Bet užtat namų sąlygomis 2013-ųjų vidury įrašytas albumas „Sadnecessary“, kupinas nuoširdaus entuziazmo ir jaunatviško maksimalizmo, tapo pasauline sensacija, o jų pirmasis singlas „Stolen Dance“ tapo beprecedentiniu viral’u ir jau surinko bemaž 300 milijonų peržiūrų Yotube, jam į nugarą kvėpuoja ir „Down by the River“ bei kiti jų hitai.

Gorgon City (UK) – „Gorgon City“ yra vieni šiuolaikinės elektroninės muzikos lyderių, kurių hitai sukasi viso pasaulio radijo stotyse. „Gorgon City“ 2012-aisiais pagimdė du muzikos prodiuseriai iš Šiaurės Londono: Kye’us Gibbon’as (anksčiau vadinęsis Foamo) ir Matt’as Robson-Scott’as (dar žinomas kaip Rack’n’Ruin). „Gorgon City“, leido tapti ryškia dalimi to judėjimo, kuriam vadovavo bičiuliai „Rudimental“. Matt’as ir Kye’us taip pat prisidėjo prie Jess Glynne debiutinio singlo „Right Here“ ir legendinės indie grupės „Klaxons“. Debiutinis „Gorgon City“ albumas „Sirens“ buvo parduotas milijoniniu tiražu, o kūriniai surinko daugiau nei 100 milijonų peržiūrų „Youtube“.

Shakka (UK) – pirmą kartą išsprogdino sceną 2011 metais su „The Shakka Crown Affair“. Įkvėptas sėkmės, netrukus sukūrė kelias Youtube serijas vadinamųjų shakkapell’ų, – beatbox’o kūrinių. 2013-aisiais Shakka pasirodė Glastonburio festivalyje, į kurį patekti – didžiulė sėkmė. Shakka taip pat išsiruošė į pasaulinį turą su anglų elektroninės muzikos prodiuserių legendiniu duetu „Basement Jaxx“. Pastaraisiais metais Shakka bendradarbiavo su Sigma, Lethal B, Frisco ir Idris Elb, o šiemet Shakka pradės savo didžiuosius žygius į JAV. Pakeliui dar užsuks į Zarasus ir sugros savo programą festivalyje „Galapagai 2016“.

Daugiau informacijos ieškokite čia!